Републичко такмичење из страних језика

Дана 06.04.2024. три ученика 8/1 учествовала су на републички такмичењима из страних језика. Они су се захваљујући свом знању пласирали на ово такмичење и стали раме уз раме са ученицима редовних школа. Лука Матејић учествовао је на такмичењу из енглеског језика и сјајно се показао. А Милош Мистриђеловић и Душан Стојковић учествовали су на републичком такмичењу из руског језика које се одржало у школи „Раде Драинац“ у Београду.  Њих двојица не само што су ушли међу сто најбољих у Србији већ су својим знањем одушевили присутне наставнике. А посебне похвале добио је Милош Мистриђеловић који је ушао међу шеснаест најбољих на усменом делу теста и на крају заузео девето место. Браво за наше ученике!