Домаћини општинског нивоа такмичења Књижевна олимпијада

Под покровитељством Министарства просвете и у организацији Друштва за српски језик и књижевност Србије организовано је Општинско такмичење Књижевна олимпијада 2023/2024. године, у суботу, 3. фебруара 2024. године, са почетком у 10.00 часова. На општини Стари град, домаћин такмичења је ОШ „Драган Ковачевић“. Ученици седмог и осмог разреда су започели такмичење са рођенданском песмом. Рођенданска торта је разбила трему а крај такмичења је протекао уз другарску поделу рођенданске торте. Тако је и овог пута другарство апсолутни победник такмичења на општини Стари град, да све протекне у изузетној атмосфери бринуо је Јоле Булатовић, руководилaц подружнице Стари град као и наставници српског језика основних школа.