ДАН ЗА ДАР И БОЖИЈИ БЛАГОСЛОВ

Четвртак, 1.фебрар 2024.године је био дан посебне радости ученика ОШ „Драган Ковачевић“ као и запослених. Тог дана су у име Црквене заједнице Свети Марко, отац Владимир и ђакон Немања Радовановић били гости наше школице, и уз речи Божијег благослова као највећег дара обрадовали наше ученике са дивним поколонима. Наше ђаке је посебно обрадовао календар на коме су дечији цртежи светаца као и дивни слаткиши. Отац Владимир и ђакон Немања су били и вероучитељи у школама и имали само речи хвале за наше ученике. Дуго су причали како су од наших ученика добили највредније животне лекције о емпатији и како се искрено воле људи. Отац Владимир је на одласку рекао:“Нама је била радост да смо бар симболично учинили мало за ваше ђаке“. Наш колектив пред тешким животним задацима носи посебан мир у души јер смо заједно са нашим ученицима увек у молитвама наших свештеника Цркве Светог Марка.