ПОСЕТА ХУМАНИТАРНОЈ ОРГАНИЗАЦИЈИ “ДЕЧЈЕ СРЦЕ“

У току манивестације испред храма „ Светог Саве“, директори школа за образовање ученика са сметњама у развоју су организовали посету  Хуманитарној огранизацији за помоћ особама са сметњама у развоју „Дечје срце“. Домаћини, Горан Ројевић и Сашенка су нам уприличили обиласка просторија ове изузетно хумане организације, која је у граду Београду препознатљива  по обуци и ангажовању личних пратиоца деце. Након упознавња са организацијом рада, начинили смо акциони план облика сардње а затим сви заједно уживали  у  новоотвореном локалу „Звуци срца“ у срцу Врачара, у ком однедавно раде особе са сметњама у интелектуалном развоју, а отворен је уз помоћ хуманитарне организације „Дечје срце“. И овом приликом захваљујемо Сашки и Горану на дивном гесту који је један сунчан дан претворио у дан пријатеља  дечјег срца.