МОНТЕСОРИ ИНКЛУЗИВНИ ЧАС у ОШ “Скадарлија“

Након одржаног часа српског језика по Монтесори приступу у ОШ “Михаило Петровић Алас“, одржан је још један у ОШ “Скадарлија“. Монтесори педагог и дефектолог Тамара Ходалић заједно са монтесори васпитачем Милицом Калиновић и ученицима другог разреда, су повели вршњаке у Земљу врсту речи. Упознали су их са принцезом Именицом, њеним слугама Придевом и Бројем, њеном Заменицом, црвеним сунцем те земље- Глаголом, месецом Прилогом. Учили су заједно како могу да Лове предикат.На растанку наши ученици су предали мали знак пажње своји вршњацима, израђен монтесори материјал за самосталан рад ученика. Сви заједно се радују новој монтесори причи и даљој сарадњи. Овог пута захваљујемо другарима ученицима II-1ОШ “Скадарлија“, дивној учитељици Љиљани Јовановић и директорки школе Мирјани Слободи.