МАНИФЕСТАЦИЈА „ ВРБИЦА“

Као и сваке године, тако и ове, дана 20.04.2019., у суботу на Врбицу, наша школа је учестовала у  традиционалној манифестацији –  изложба ускршњих јаја у порти храма Светог Саве на Врачару у организацији ОШ “ НХ Душан Дугалић“, под покровитељством Градског секретаријата за образовање и дечију заштиту и са подршком старешине Храма Светог Саве.

Манифестацију су подржале свих 16 школа за ученике са сметњама у развоју са територије града Београда, као и неколико удружења за помоћ особама са сметњама.

Ова изложба пружа прилику друштвеној заједници, да се упозна са креативним могућностима и способностима деце, чиме се утиче на њихову социјалну интеграцију и промоцију.

Сви посетиоци имаће прилику да виде дечије радове, да се друже и пруже непосредну подршку ученицима наших школа.