ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Данас је у нашој школи одржано школско такмичење рецитатора. У такмичењу је учествовало тринаест ученика од првог до осмог разреда. Стручни жири у саставу Оливере Абадић,Тијане Ђулинац и Марије Пацек, имао је тежак посао проглашења најбољих јер су сва деца показала велики труд и залагање. Сви ученици добили су похвалнице за активно учествовање у такмичењу рецитатира. Стручни жири ипак је морао да донесе заиста тешку одлуку и изабере два ученика која ће нас представљати на Општинском такмичењу. То су Душан Стојковић, ученик трећег разреда са својом песмом „Школа“ и Данило Вук Панић, ученик петог разреда са својом ауторском песмом „Драгој Мами“.
Овом приликом захваљујемо се колегиницама Оливери, Тијани и Марији које су представљале наш стручни жири ,колегиници Марини Милосављевић која је координирала са Дечjим савезом и помогла целој организације, као и колегиници Тамари која нам је направила дивне захвалнице.