ПРОЛЕЋНИ КОНЦЕРТ

Данас су ученици наше школе уживали у чарима музике коју је „ТRIO HARMONY“ Музичке школе „Марко Тајчевић“ из Лазаревца извео на флаути, виолини и клавиру.

Чланови триа су ученици музичке школе „Марко Тајчевић“ из Лазаревца у класи проф. Ане Самарџић, који од септембра 2018. године свирају заједно. Трио „Harmony“ представљају: Милица Марковић (флаута), Лука Белаћевић (виолина), Марија Лунгу (клавир).

Наши ученици су уживали у следећим композицијама: Jacques Ibert „DEUX INTERLUDES” и Mel Bonis “SERENADE”.

Свечана сала је била испуњена публиком која је са великом пажњом испратила наступ триа, а громогласни аплауз на крају наступа је говорио о задовољству код публике које је изазвало музицирање младих уметника. Сарадња наше школе са овом музичком школом се наставља и на обострано задовољство, већ су направљени планови за неке будуће пројекте.

У искреном и срдачном аплаузу дланови се нису штедели.